Opis okolicy


Nieruchomość położona jest w malowniczej Bułgarskiej wiosce  Beżanovo, usytuowanej w obszarze Natura 2000. Wioskę zamieszkuje obecnie około 250 mieszkańców zajmujących się głównie rolnictwem. Nieopodal domu znajduje się sklep spożywczy . Oferowany dom to typowa wiejska posiadłość na której usytuowany jest wyremontowany budynek mieszkalny podzielony na dwa niezależne mieszkania dwupoziomowe o powierzchni  około 90 m2 każde . W odległości około 9 km , w miejscowości Durankulak znajduje się najbliższa piaszczysta plaża, do której można dojechać samochodem lub innym środkiem transportu (rower , skuter) . Przy plaży znajdują się restauracje oferujące napoje oraz dania regionalne .

Ze względu na usytuowanie dom można potraktować jako bazę wypadową do zwiedzenia takich wspaniałych miejscowości  jak - Złote Piaski, Balcik Albena lub Warna.
W miejscowościach tych znajduje się mnóstwo atrakcji takich jak:  Aquapark, wycieczki statkami, bungie, wiele restauracji, dyskotek, kasyn i klubów nocnych, paintball, jet ski, paraplaning, baseny, mini golf oraz wiele innych.

Warna jest położona w odległości około 90 km. Jest to trzecie co do wielkości miasto w Bułgarii , idealne do tanich zakupów i zwiedzania. Znajduje się tam piękny park położony wzdłuż wybrzeża morza czarnego oraz  delfinarium w którym urządzane są pokazy, a także zoo.

Wspaniałą przygodę mogą zapewnić weekendowe wypady do Neseberu , Kamiennego Lasu czy też Doliny Róż . Bliskość Grecji i Turcji umożliwia zwiedzenie także i tych pięknych zakątków świata .

To co wyróżnia naszą nieruchomość  to fakt, że znajduje się w sielankowej strefie poza kurortami pełnymi turystów, zatłoczonych plaż i zgiełku nocnego życia urlopowiczów. 
Link do mapy!