Dom w BułgariiBułgaria

Dom do wynajęcia:
wspaniała lokalizacja i komfortowe warunki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!


Tutaj znajdziesz komentarze zadowolonych gości:

6 komentarzy:

wypoczynek w Bułgarii pisze...

Polecam wszystkim chętnym wypoczynek w Bułgarii w miejscowości Bejanovo.Idealne warunki szczególnie dla rodziny z dziećmi.Domek położony niedaleko morza, wyremontowany, kuchnia bardzo dobrze wyposażona, nowa łazienka.Duży ogród z trawnikiem.Idealne miejsce do wypoczynku, cisza i spokój w ciepłym klimacie!
Naprawde gorąco polecam!!!

Maciej

Anonimowy pisze...

Bardzo fajne miejsce na wypoczynek w cichym i spokojnym miejscu blisko morza. Idealna baza wypadowa - codziennie jeździliśmy w ciekawe miejsca. Warunki w domku bardzo komfortowe - czuliśmy się jak u siebie. Polecam, na pewno ponownie odwiedzimy to miejsce!

Alek i Natalia z Torunia

Anonimowy pisze...

Jesteśmy "na gorąco" po 2 tygodniowym pobycie .... trudno opisać naszą satysfakcję - słońce , morze - 27st. wspaniałe owoce i warzywa .Sami robiliśmy dżemy z miejscowych owoców . Nie wiedziałem że Bułgarskie wina są takie dobre !!! a ta miejscowa rakija przy wieczornym grilu ....
Plaża miejscami zaśmiecona , ale mając 12 km plaży jest w czym wybrać .
To były super wakacje - bez starchu o upadłość biura ;)

Piotr

Anonimowy pisze...

Bardzo cudowne miejsce!
Domek cudownie wyremontowany, nie daleko od rajskiej plaży, gdzie jest naprawdę mało ludzi, a muszelki są wielkości pięści dorosłego człowieka :)! Można było odpocząć na całego! polecam wszystkim zainteresowanym!!!

Karolina

Mirella pisze...

Piękne miejsce

wypoczynek w Bułgarii pisze...

Byłem z rodziną w lipcu tego roku - wrażenia niezapomniane, a ten wieczór bułgarski z winem i rodzimymi potrawami - coś wspaniałego - polecam z całego serca . Marcin z rodziną